Michaela Vetešková naším hostem

29.dubna 2016 jsme měli v knihovně vzácného hosta, paní Michaelu Veteškovou. Její hlas znáte z reportáží Radiožurnálu, Českého rozhlasu, Rádia Junior a Rádia Česko. Narodila se ve Vsetíně. Od roku 1998 žije v Praze. S manželem vychovává dceru Luisu Marii a čtyřletého syna Fabiana.
A proč začala psát pohádky? Mnohokrát přicházela domů z práce pozdě večer s pocitem, že o něco důležitého své dítě šidí. Přemýšlela nad tím, jak ztracený čas nahradit. Sedla si k dceři na postýlku a začala jí vyprávět, co zajímavého zažila v práci. Tak vznikly její knížky pro děti…S paní Veteškovou jsme prožili moc příjemné 2 hodiny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je knihovna. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.